Teenused

Virtuaalne assistent ehk e-assistent pakub peamiselt järgnevaid teenuseid:

ADMINISTREERIMINE JA ASSISTEERIMINE
Abistame nii igapäevasel asjaajamisel kui ka mahukamate projektide puhul. Sõltuvalt Teie ettevõtte spetsiifikast ja vajadustest.

INFOOTSING JA ANALÜÜS
Meie kogenud spetsialistid aitavad Teil kiirelt leida vajaliku informatsiooni toodete, teenuste, koostööpartnerite või muu kohta. Üheks populaarsemaks teenuseks on klientide tagasiside otsimine, haldamine ja analüüs. Lisaks ka turuuuringud ja turuanalüüs ning konkurentsianalüüs.

KODULEHTEDE LOOMINE JA HALDAMINE
Tekstide koostamine ja lisamine, fotode töötlemine ja lisamine, asukohakaardi lisamine, otsimootorite optimeerimine (SEO), blogi koostamine ja palju muud.

E-TURUNDUS
E-turundusplaani koostamine, sotsiaalmeedia kanalite loomine ja haldamine. postituste koostamine, kliendibaasi kogumine ja haldamine, uudiskirjade koostamine, blogi haldamine, kliendi tagasidele kiire vastamine, reklaamide kujundamine, Google Adwords tasuliste reklaamide haldmine, märksõnade valik, Google Analytics haldamine, tulemuste analüüs.

FOTOTÖÖTLUS
Tausta eemaldamine, lisamine, hägustamine. Kinnisvara ja auto müügifotode töötlemine. Kontori ja töötajate fotode töötlemine. Profiilipildi töötlemine.

Lähtudes ettevõtte spetsiifikast saame aidata ka paljudes muudes valdkondades. Andke meile teada oma soovid ja eesmärgid ning koostame just Teile sobiva pakkumise.

Kirjutage meile