Koostööpartnerid

 

 

Äri- ja Koduhoid Puhastusteenuste kogemused ulatuvad üle 6 aasta. Pakutavad teenused: kodukoristus, hoolduskoristus, äripindade puhastus, välisterritooriumi korrashoid, akende pesemine, ehitusjärgne koristus Tallinnas ja Tartus.

 

Meeldejäävad laste ja noorte sünnipäevad. Valikus näomaalingud, soengud, make-up, glitter tattood, küünte lakkimine, värvilise juukselakk, ripsmekristallid ja fotosessioon.

 

Kunst ja kujundus – maalid, portreed, aerograafia, seinamaalingud, graafiline disain, näo – ja kehamaalingud, Henna maalingud, luuletused, blogimine.

 

 

Väga lahe rattaklubi, kus sport on au sees, vabaaja pool on samuti aktiivne ning klubisse soovivad kuuluda peale aktiivsete sportlaste ka elunautlejad ratturid.

 

 

Parim burger pealinnas! Populaarne kiirtoidukohvik, kus saab kiirelt burgereid ja praade, mis on valmistatud parimatest võimalikest toorainetest ning midagi leiab nii väike kui suur. Suvel pakutakse ka šašlõkki söegrillil. Einestada saab kohapeal, kaasa osta või koju tellida.

 

 

Armas ja hubane 40-ne kohaline kohvik Tallinna kõrgustes Toompeal. Maitsev toit, taskukohased hinnad ja suurepärane teenindus.
Ideaalne paik pidamaks seltskondlike koosviibimisi, olgu selleks siis sünnipäev, firmapidu, poissmeeste- või tüdrukuteõhtu…

 

 

1997. aastal asutatud ehitusettevõte, mille tegevusaladeks on peatöövõtt, eramute ehitus, üldehituse terviklahendused, betoonitööd.

 

Hubane külalistemaja Saaremaal Kuressaare vanalinnas. Majutus kuni 16 inimesele, konverentsiruum ja tunnisaun 18 inimesele. Lisaks ka catering, giiditeenus ning tasuta Wi-Fi.