Virtuaalne assistent

Kes on virtuaalne assistent?

Virtuaalne assistent on oma ala professionaal, kes omab vastavat haridust ja kogemusi, et aidata nii igapäevasel asjaajamisel kui ka mahukamate projektide teostamisel (vaadake täpsemalt Teenused).
Virtuaalne assistent töötab oma pinnal ja oma vahenditega. Puudub vajadus täiendavate tööruumide ja töövahendite muretsemiseks.

Virtuaalse e-assistendi klientideks on enamasti keskmised ja väiksemad ettevõtted ning füüsilisest isikust ettevõtjad, kuid samuti säästame ka paljude eraisikute aega. Koostöö virtuaalse assistendiga sobib kõigile, kellel on liiga palju teha ja liiga vähe aega, võimaldades tegeleda sellega, mis on tõeliselt oluline ja olla tänu sellele suures plaanis oluliselt produktiivsem.

Why choose e-assistent?

Multifunktsionaalne teenus – assisteerimine, info otsimine ja analüüsimine, turu-uuringud ja – analüüs, konkurentsianalüüs,  e-turundusplaani koostamine, kodulehtede loomine ja haldamine, sotsiaalmeedia haldamine ja turundus, reklaamide koostamine, sisuloome ja fototöötlus – kõik ühest kohast.

Personaalne lähenemine – keskendume Teie visioonile ja aitame seeläbi saavutada edu Teie eesmärkide teostamisel. Saate keskenduda vaid olulisele ja olla seeläbi oluliselt produktiivsem.

Usaldusväärsus ja konfidentsiaalsus – tagame usaldusväärsuse ja konfidentsiaalsuse koostöölepinguga.

Soodsamad kulud – Tasute vaid tööülesannete täitmiseks reaalselt kulunud aja eest. Puudub tasu kohvipauside, haiguse- või puhkusepäevade eest. Samuti puudub vajadus täiendavate tööruumide ja töövahendite muretsemiseks.

How does cooperation work?

Saame tuttavaks
We will get to know you and your company and find out your wishes and needs based on your vision and goals.

Saadame Teile pakkumise
If we can help you achieve your goals, we will send you a detailed offer, which includes a description of the services offered, approximate time and price.

Sõlmime koostöölepingu
Kui saadetud pakkumine on Teile meelepärane, siis saadame digitaalselt allkirjastamiseks koostöölepingu, millega ühtlasi tagame ka konfidentsiaalsuse.

Leiame Teile sobiva virtuaalse assistendi
Kui koostööleping on allkirjastatud saate oma projektijuhi, kes leiab sõltuvalt tööülesannetest just Teile sobiva virtuaalse assistendi või moodustab virtuaalsete spetsialistide meeskonna ning koordineerib nende tegevust ja annab jooksvalt tagasisidet.

Saavutame eesmärgid
Teostame töö lähtuvalt Teie visioonist kiirelt ja kvaliteetselt. Aja arvestamiseks kasutame spetsiaalset programmi ning projekti lõppedes või püsiva koostööpuhul iga kuu lõpus esitame arve koos detailse aruandega tehtud tööst.

Küsige pakkumist juba täna